Styrelsen

Styrelsen för Svenska Akupunkturförbundet Traditionell Kinesisk Medicin

IMG_4796

Saknas på bilden: Ann Ankar och Åse Haglund

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_4781

Eva-Marie Janelo

Eva-Marie Janelo
Ordförande
Email: janelo@akupunkturforbundet.se
Tel: 0702-516 165

 

 

 

 

 

 

 

 

Roger

Roger Svensson

Roger Svensson
Vice Ordförande
Email: roger@akupunkturforbundet.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_1255

Eva Hagman

Eva Hagman
Förbundssekreterare
Email: info@akupunkturforbundet.se
Tel: 08-600 02 30

 

 

 

 

 

 

 

 

Gun Heed

Gun Heed

Gun Heed,
Kassör
Medlemsregister
Email: ekonomi@akupunkturforbundet.se
Tel: 0708-190159

 

 

 

 

 

 

 

 

Karin Stenbäck

Karin Stenberg

Karin Stenberg
Ledamot
Redaktör Akupunktören
Hemsida och IT
Email: karin@akupunkturforbundet.se

 

 

 

 

 

 

 

Per Tollefeldt

Per Tollefeldt

Per Tollefeldt
Ledamot
President of the Swedish ETCMA
Email: per.tollefeldt@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

Hanna Angerud

Hanna Angerud

Hanna Angerud
Ledamot
Pressekreterare
Email: hanna@akupunkturforbundet.se

 

 

 

 

 

 

 

 

Åse

Åse Haglund

Åse Haglund
Suppleant
Redaktionsgruppen
Email: ase.haglund@akukliniken.se

 

 

 

 

 

 

 

Joakim

Joakim Hagström

Joakim Hagström
Suppleant
Redaktionsgruppen
Email: joakimhagstrom@hotmail.com

 

 

 

 

 

 

 

11948129_10153478032040049_1721255347_n

Ann Ankar

Ann Ankar
Suppleant
Email: ann@ankar.se